Best Western Hotel Poleczki we współpracy z IPS Hotel Operator  zaprezentowały nowopowstały i nieszablonowy punkt na kulturalnej  mapie Warszawy. Strefa Kultury Poleczki będzie miejscem pełnym świeżych pomysłów, innowacji, niecodziennych występów i przede wszystkim ujawnienia koncepcji, które skrywają w sobie debiutujący, mało znani artyści i performerzy. Strefa Kultury Poleczki to miejsce dla wszystkich i każdego z osobna. Miejsce,   w którym każdy będzie miał szansę obejrzeć, jak i zaprezentować bliską mu wizję sztuki i kultury. Poza przedstawieniem teatralnym i uroczystą inauguracją Strefy Kultury Poleczki, możliwe będą spotkania z aktorami i autorami eksponowanych obrazów i rzeźb.

Oficjalne otwarcie naszej inicjatywy wspierania i szerzenia kultury odbyło się w dn. 15 maja 2019. a jego zwieńczeniem była tragikomedia korporacyjna „Deadline”.

Po latach zarzynania się w korporacjach mają już dość. Liczą na to, że „seminarium motywacyjne” w oddalonym od cywilizacji ośrodku, pomoże im odzyskać równowagę i spokój. Gwarancją sukcesu ma być osoba prowadzącego – legendarny guru naprostował już niejedną skrzywioną korpoduszę.

Pati, Ewa i Dagmara mają za sobą imponującą drogę w korporacyjnej karierze. Drogę usłana różami. Trupami rywali i rywalek. Kiedy wydaje się, że połączy jej przyjaźń…
Sekret, który powinien zostać sekretem.
Wina, o której nie powinno się zapomnieć.
Kara, która musi nastąpić.
Deadline. Tragikomedia korporacyjna. Jeśli przekroczysz pewną linię czeka śmierć.

Filmowa relacja z wydarzenia

Fotorelacja z wydarzenia